en

Latvijas skolas soma

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs programmā “Latvijas skolas soma” kopā ar māksliniekiem un mākslas vēstnešiem ir izstrādājis daudzveidīgu radošo meistardarbnīcu ciklu, ko piedāvā bērniem un jauniešiem (7–18 gadi) Latvijas skolās. Katrā meistarklasē tiek sniegta mākslinieka darbu prezentācija, ko papildina atsevišķu piemēru pieredzēšana klātienē. Skolēni tiek iepazīstināti ar mākslinieka darba specifiku, tehniku un metodi. Pēc stāstījuma mākslinieks kopā ar mākslas vēstnesi vada radošo darbnīcu, sniedzot skolēniem iespēju teorētiski iepazītos mākslas darba veidošanas principus izmēģināt arī pašiem, radot jaunu mākslas darbu. Vienas radošās darbnīcas ilgums ir divas stundas. Katra meistarklase pieejama kā atsevišķs pasākums, bet uz vienu skolu iespējams aicināt arī vairākas meistarklases; ir iespēja tās vadīt arī angļu vai krievu valodā.


Pieteikties meistarklasēm var, sazinoties ar LLMC izglītības programmu kuratori Māru Žeikari (rakstot uz mara@lcca.lv vai zvanot +371 29586893). Meistarklases ir maksas pakalpojums. Vienas meistarklases cena ir 235–275 EUR, neskaitot transporta izmaksas.


[Programmas “Latvijas skolas soma” mērķis ir nodrošināt, ka valsts noteiktā mācību satura un procesa ietvaros katrs izglītojamais klātienē pieredz, izzina un iepazīst Latviju, aptverot tradicionālās kultūras vērtības un mūsdienīgās mūzikas, skatuves mākslas, vizuālās mākslas, literatūras, kino, arhitektūras, dizaina, kultūras mantojuma, t. sk., nemateriālā, izpausmes ar Latvijas vēstures un kultūrvides piemēriem.]


Meistarklašu cikls izstrādāts ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas ““Latvijas skolas somas” satura radīšana” atbalstu.

Lasīt vairāk

Izglītība

Filtri
Atrast

Meklēt notikumos

Notikums
Auditorija
Lokācija
Periods
  • 2000 2025
Kārtot pēc