en
  • Mākslinieks: Miks Duncis

  • Foto: Līga Puriņa-Purīte

  • Foto: Līga Puriņa-Purīte

Aicinām pieteikties integrācijas kursiem jaunpienācējiem ”Latvijas kodi”

Piedāvājam jaunpienācējiem aizraujošu ievadu tajā, kas ir Latvija un kā tajā dzīvot? Nāc uz bezmaksas integrācijas kursiem Latvijas kodi.


Kopīgi ar mūsu draudzīgo, daudznacionālo un jau stabili integrēto kolektīvu diskutēsim, skatīsimies un klausīsimies par valsts pamatvērtībām, izglītību, veselību, uzņēmējdarbību, tiesībām, sadzīvi, paradumiem, visa veida atbalstu, pienākumiem un kultūru Latvijā.  

Bursimies cauri valodas džungļiem, dalīsimies pieredzē, skatīsimies kino un līdzdarbosimies mākslas procesos. Ja nepieciešams, šķetināsim birokrātijas džungļus un spriedīsim gan par sasāpējušo, gan radošo.


Turpmākai - nu jau saprotamākai dzīvei Latvijā noderēs arī kursos gūtie kontakti, draugi, paziņas un idejas.


Aicinām pieteikties bezmaksas integrācijas kursiem Latvijas kodi! 


Nākamie kursi sākas 30. novembrī un notiks otrdienās pl. 10:00, savukārt no 1. decembra kursu sākums trešdienās pl. 18:00. 


>> Tiešsaistes lekcijās rīta un vakara grupās piedāvājam:

> Praktisku soļus un ievadu veselības sistēmā un tās lietošanā, nodokļos, skolās, uzņēmējdarbībā;

> Informāciju par valsts atbalstu dažāda veida pasākumiem – sabiedriskām iniciatīvām, uzņēmējdarbības uzsākšanai, sociāliem pakalpojumiem;

> Dalīties pieredzē kā vislabāk apgūt un lietot latviešu valodu, tradīcijas un kultūru, zināt svarīgākos vēstures faktus;


> Klātienē dosimies kopīgos pārgājienos - ekskursijās ar valodas, kultūrvēsturiskiem elementiem, izbaudīsim dažādu tautu kulināriju un garšas.


Laipni lūgti mūsu zemē! 

Reģistrējies šeit: https://forms.gle/PGrhmDmXRkesMCKe8


Gaidām pieteikumus!


Rakstiet vai zvaniet:

Tālr.: + 371 26227069

E-pasts: integracija@lcca.lv


-------------------------------------------------------------------------------

Projekts “Latvijas vēstures un laikmetīgās kultūras kodi” (LV – LKK) tiek īstenots ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda atbalstu un to līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. Nr.PMIF/8/2020/4/01


Kopējais projekta finansējums ir 196 895,57 euro ko veido Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2014. – 2020. gadu perioda finansējums 75% apmērā un valsts budžeta līdzfinansējums 25% apmērā.

Lasīt vairāk