...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Starptautiskais festivāls "Survival Kit 12" noslēdzies 20.oktobrī

14.11.21

Lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību, no 21. oktobra līdz 14. novembrim (ieskaitot) apmeklētājiem tiek slēgtas kultūrvietas, tajā skaitā arī muzeji. Līdz ar to arī festivāla izstādes izskan 10 dienas pirms oficiālā noslēguma. 


Sakām lielu paldies visiem, kas šogad paspēja apmeklēt festivāla izstādes un publiskās programmas notikumus Rīgas Memoriālajos muzejos un viesnīcā Neiburgs.


Mīļu paldies par šī gada festivālu sakām kuratorēm Ovulai Durmusoglu (Övül Ö. Durmușoğlu) un Joannai Varšai (Joanna Warsza), kā arī katram no 25 māksliniekiem Orītai Ašerijai (Oreet Ashery), Dineo Sešē Bopapei (Dineo Seshee Bopape), Polinai Kurnjē-Žardēnai (Pauline Curnier-Jardin), Oskaram Davickim (Oskar Dawicki), Vikai Ekstai, Ievai Epnerei, Giorgi Gago Gagošidzem (Giorgi Gago Gagoshidze), Kasparam Groševam, Johannai Hedvai (Johanna Hedva), Gozdei Ilkinai (Gözde İlkin), Dagnai Jakubovskai (Dagna Jakubowska) un Joannai Gavroņskai - Kulai (Joanna Gawrońska - Kula), Gulsunai Karamustafai (Gülsün Karamustafa), Flo Kasearu un Elīnai Vītolai, Evai Kotjātkovai (Eva Koťátková), Ievai Kraulei-Kūnai, Andai Lācei, Vorenam Ņesluhovskim (Warren Niesłuchowski) un Saimonam Leungam (Simon Leung), Felicitai Pauļukai, Ingrīdai Pičukānei, Miai Rādikai (Mia Raadik), Annai Salmanei un Jennai Sutelai (Jenna Sutela).


Paldies par veiksmīgo sadarbību un atsaucību sakām Jāņa Akuratera muzejam, Krišjāņa Barona muzejam, Raiņa un Aspazijas mājai, Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejam, Andreja Upīša memoriālajā muzejam, Ojāra Vācieša muzejam, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejam, Eduarda Smiļģa teātra muzejam, viesnīcai “Neiburgs” un Memoriālo muzeju apvienībai.


Īpašs paldies par vizuālo indentitāti sakām aģentūrai REFLECT un par kataloga izveidi KOLEKTĪVS komandai.


Lielu paldies sakām projekta atbalstītājiem Valsts Kultūrkapitāla fondam, Rīgas domei, Frame Finland, SAHA fondam Turicjā un Goethe Institut Riga.


No sirds pateicamies festivāla informatīvajiem atbalstītājiem: Radio NABA, Satori, Arterritory, Punctum & Lsm.lv


Veselību ikvienam un tiekamies Survival Kit 13, kā arī citos mūsu rīkotajos pasākumos un izstādēs. 

1 / 1