en
  • Grupas "alejas" publicitātes attēls

- alejas / koncerts - 29.07.2021, pl. 20.00

"alejas" ir muzikāla apvienība, kas savā skanējumā apvieno laikmetīgo dzeju, elektronisko mūziku un akustiskas skaņas. Tās dalībnieki ir trīs jaunās paaudzes mākslinieki - Kirils Ēcis, Spāre Vītola un Reinis Žodžiks. Katrs no dalībniekiem grupas skanējumā ievieš savu muzikālo pieredzi un izjūtu.


Sekojot debijas albumam "stāsti par dabu", kas iznāca 2019. gadā, nupat izdots grupas otrais albums "austrālija". Albuma skanējums piedāvā plašu žanru sajaukumu, kuru grupa raksturo kā "liriski elektronisko mūziku".


Ieeja koncertā bezmaksas, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina: 

• Covid-19 pārslimošanas faktu;

• Covid-19 vakcinācijas faktu. 

Derīgs sertifikāts būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu.


Koncerts būs skatāms mākslas parka "Mobilais muzejs. Nākamā sezona" un festivāla "Survival Kit" publiskās programmas ietvaros, ko šogad apvieno kopīgs nosaukuma un tematiskais ietvars "Fiktīvais muzejs", tādējādi veidojot iluzora muzeja struktūru, kas sastāv no nākotnes un pagātnes muzeju departamentiem. Nākotnes muzeja departamenta pārziņā esošos jautājumus diskusijās un pasākumos risinās mākslas parka notikumi. Savukārt pagātnes muzeja departamenta platforma būs festivāla "Survival Kit 12" publiskā programma, kurā ietvertas diskusijas, mākslinieku autorvakari, procesuālās mākslas un izglītības programmas aktivitātes.


Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome, Rietumu banka un Nākotnes Atbalsta Fonds.

Lasīt vairāk