en
  • Publicitātes materiāls.

28.08.2021 JUUK koncerts "Sikspārņi Mobilajā muzejā” un ekskursija bērniem

Tumšās folkmūzikas un kantrī mūzikas grupa “Juuk”, muzikālā skanējumā kombinējot akadēmisko, folka un roka mūziku, izdevusi komponistu Edgara Mākena, Edgara Šubrovska, Sniedzes Prauliņas un Oskara Jansona sarakstītu dziesmu albumu pieaugušiem bērniem “Sikspārņi”.


KONCERTA SĀKUMS PLKST. 17:00.


Liriski rotaļīgā, bet instrumentāli bagātīgā albuma iedvesmas avots ir Imanta Kalniņa komponētā bērnu mūzika, kas ir saprotama un pieejama dažādām paaudzēm.


Grupā spēlē Oskars Jansons, Edgars Šubrovskis, Sniedze Prauliņa, Rinalds Maksimovs, Dina Skreitule.PIRMS KONCERTA, PLKST. 15:30 norisināsies mākslas mediatoru vadīta ekskursija bērniem, kuras laikā būs iespēja iepazīt un izzināt mākslas parka ekspozīciju. Ekskursija norisināsies latviešu un krievu valodās.


Mākslas parkā nestrādās kafejnīca, tādēļ aicinām ņemt līdzi savu piknika grozu.


Ieeja ir bezmaksas, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas faktu. Derīgs sertifikāts būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Pasākumus kopā ar vecākiem var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kuri nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nav jāveic Covid-19 tests.


Pasākums tiek organizēts mākslas parka "Mobilais muzejs. Nākamā sezona" un festivāla "Survival Kit" publiskās programmas ietvaros, ko šogad apvieno kopīgs nosaukuma un tematiskais ietvars "Fiktīvais muzejs", tādējādi veidojot iluzora muzeja struktūru, kas sastāv no nākotnes un pagātnes muzeju departamentiem. 


Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome, Rietumu banka un Nākotnes Atbalsta Fonds.

Lasīt vairāk