...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

4.09. Baltā Nakts. pl. 15.00-17.00 Darbnīca bērniem un jauniešiem kopā ar Evu Vēveri: CITI REDZĒS, KA UZTRAUCOS
>> Ojāra Vācieša muzejs
04.09.21

Vizuālā māksliniece, Eva Vēvere, laikmetīgās mākslas eksperimentu darbnīcas ietvaros izvēlējusies tēmu, kas saistīta ar trauksmes sajūtu un uztraukšanos.


Tēmas izvēli skaidro pati māksliniece: “Šis gads iezīmējis jaunu trauksmes līmeni ar ko jātiek galā - saistībā ar globālo situāciju, digitalizāciju, ierobežojumiem.” Māksliniecei šobrīd ir aktuāli strādāt ar teksta pārvēršanu objektos, šī metode tiks integrēta arī darbnīcā, secīgi piedāvājot 5 dažādus radošus procesus - eksperimentus, katrs no tiem saistīts ar kādu konkrētu tehniku un ar trauksmes sajūtu saistītu tēmu - izolācija, informācija, transformācija, līdzsvars, u.c. Pieci uzdevumi dažādā intensitātē ļaus mijiedarboties ar papīru un materialitāti - no pavisam trauksmainiem veidiem - plēst, ņurcīt, burzīt, griezt, līdz kontrolētākām un mierpilnākām darbībām – līmēt, locīt, veidot, darboties ar tekstu un attēlu.


Visi darbnīcai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Dalībnieku skaits: 20. Ilgums 2 h.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta: https://forms.gle/6WmtWP9amSvjBaZh6


Dalība darbnīcās iespējama, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus COVID-19 izplatības mazināšanai!


15.00 - 21.00 Aicinām uzzināt vairāk par Survival Kit 12 izstādi un muzeju kopā ar mākslas vēstnešiem! Kamēr bērni un jaunieši darbojas radošajā darbnīcā, vecāki un vecvecāki ir aicināti izzināt muzejā skatāmos laikmetīgās mākslas darbus kopā ar LLMC mākslas mediatoriem.


15.00 esat aicināti pievienoties Festivāla Survival Kit 12 kuratoru Ovulas Durmusoglas un Joannas Varšas ekskursijai trīs Pārdaugavas muzejos angļu valodā ar sākumu E. Smiļģa Teātra muzejā.


Ieeja pasākumos, kas norisinās iekštelpās, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu un personas apliecinošu dokumentu!


Radošo darbnīcu apmeklējuma nosacījumi:

> Vecumā līdz 12 gadiem – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomi un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; dalībniekiem nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība).


> Vecumā no 12-18 gadiem – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība).


> Vecumā no 18 gadiem – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv), kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID).


Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma zonā, jūs apstiprināt, ka esat informēts, ka tiksiet iekļauts audio vai vizuālajā materiālā.

Darbnīca ar Evu Vēveri: CITI REDZĒS, KA UZTRAUCOS. Foto: Lita Millere
1 / 9