...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

BĒRNU DIENA kopā ar mākslinieku Ivaru Drulli
Mākslas parks "Mobilais muzejs. Nākamā sezona.", Boļševička, Ganību dambis 30, Rīga.
14.08.21

17.07.2021. un 14.08.2021. plkst. 12:00 aicinām ģimenes ar dažāda vecuma bērniem uz ekskursiju ar mākslas mediatoriem un sekojošu radošo darbnīcu mākslas parkā “Mobilais muzejs. Nākamā sezona” bijušās tekstilfabrikas “Boļševička” teritorijā, Ganību dambī 30, Rīgā. Ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus, dosimies īpaši bērniem sagatavotā ekskursijā pa mākslas parku, iepazīsim izstādes mākslas darbus un kopā ar mākslinieku Ivaru Drulli veidosim pārsteidzošus atspiedumus, iedvesmojoties no tēlnieka veidotajām lielformāta rūsas gleznām. 


Pieteikšanās 14.08.2021 darbnīcai slēgta, pateicamies par lielo interesi!


Ivars Drulle (dz. 1975. gadā Rīgā) 2000. gadā absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļu, 2001. gadā pēc-bakalaura papildinājis zināšanas Humbolta valsts universitātē ASV un 2003. gadā ieguvis maģistra grādu vizuālajās mākslās Montānas universitātē ASV. Kopš 2003. gada strādā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā par formas dizaina programmas vadītāju. Četras reizes nominēts Purvīša balvai. Izstādījies Latvijā, Lietuvā, ASV, Vācijā, Beļģijā, Zviedrijā, Krievijā un citās valstīs. No 2017. līdz 2019. gadam Drulle bija Valsts Kultūrkapitāla fonda eksperts, bet no 2018. līdz 2019. gadam ekspertu komisijas vadītājs un Padomes loceklis. Savukārt šobrīd ir Rīgas Domes deputāts.


Ieeja pasākumā bezmaksas, taču ievērojot sekojošus nosacījumus:

> Pirms radošās darbnīcas plkst. 12:00 ir ekskursija kopā ar mākslas mediatoriem latviešu un krievu valodās. 

> Darbnīca piemērota ģimenēm ar pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un tās ilgums ir 2 stundas. 

> Dalība darbnīcā ir bezmaksas un visi materiāli tiks nodrošināti.

> Dalībnieku skaits ir ierobežots. 

> Pasākuma norise būs brīvā dabā, masku lietošana nav nepieciešama.

> Sēdvietas tiks personalizētas, apmeklētājiem tiks lūgts norādīt vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu, kas tiks glabāti tik ilgi, līdz zudīs nepieciešamība šos datus saglabāt, bet ne ilgāk, kā spēkā esošajos normatīvajos aktos vai SPKC noteiktajos termiņos. 

> Radošās darbnīcas apmeklētājiem jāizvairās no drūzmēšanās un obligāti jāievēro savstarpēja divu metru distance. Izņēmums ir vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Neievērojot distanci var sēdēt blakus ne vairāk kā 2 personas, kuras nav no vienas mājsaimniecības, un ne vairāk kā 4 personas no vienas mājsaimniecības.


> VECUMĀ LĪDZ 12 GADIEM – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomi un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība).


> VECUMĀ NO 12 – 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība).

3 iespējamie varianti:

- vakcinācijas sertifikāts,

- pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),

- negatīvs testa rezultāts (derīgs 48h pēc standarta testēšanas vai 6h pēc ātrā antigēnu testa). Līdz 18 gadu vecumam testu iespējams veikt par brīvu.


 >VECUMĀ NO 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID).

3 iespējamie varianti:

- vakcinācijas sertifikāts,

- pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),

- negatīvs testa rezultāts (derīgs 48h pēc standarta testēšanas vai 6h pēc ātrā antigēnu testa).

* No 18 gadu vecuma testēšana sākot ar 1.augustu būs maksas pakalpojums.


Organizē un producē Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC)

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds


Bērnu dienas mākslas parkā plānotas:

31. jūlijā, 14. augustā un 28. augustā plkst. 12:00 


Sekojiet līdzi informācijai!

Papildus informācija:

Māra Žeikare

Latvijas Laikmetīgās mākslas centra izglītības programmu vadītāja

T. 29586893

mara@lcca.lv


Foto: Lita Millere
1 / 10