en

Dokumentālā filma "Oliņ, Boliņ.."

Dokumentālās filmas “Oliņ boliņ..” režisore ir Aija Bley, scenārija autores – Kristīne Briede un Ilva Skulte, kamera, skaņa un mūzika Zahars Kovaļevskis, mūzikas autore Ilga Reizniece.

 “Vai nācija ir asinis vai kultūra?” – atbildi uz šo, nedaudz pārfrāzēto, jaunlatvieša Krišjāņa Barona un viņa domubiedru 19. gs. nācijas veidošanās laikā uzdoto jautājumu, jau atkal šodien, 21. gadsimtā pie latviešiem meklē filmas galvenais varonis Grigorijs Salnits.

Komikss “Latvija soli pa solim” tapis Cezara Torres kā radošā direktora un mākslinieku komandas Mikus Dunča un Eric Olive veiksmīgas sadarbības rezultātā. Cezars Torres, pēc tautības meksikānis veidoja komiksu, kas domāts Latvijas jaunpienācējiem un var kalpot par vizuālu palīgu kā labāk iepazīt, saprast un iedzīvoties mūsu valstī.

Atklāšana: 19. maijā, otrdienā pulksten. 19:00

Vieta: Alberta iela 13 7.st. (durvju poga: Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs), Rīga

Vairāk informācijas par pasākumu: 2 9214024 vai rakstot: integracija@lcca.lv

Filma un komikss tapuši integrācijas projekta „Saredzēt! Sadzirdēt! Saprast! Rīkoties! - noslēguma posms” (SSSR noslēguma posms). Projekta Nr. IF/2013/1.a./3

Projekta ieviešanu finansiāli atbalsta Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds (75%) un Latvijas valsts (25%).

Lasīt vairāk