en
  • Slavs and Tatars “Saprāta kalni”, 2009. Foto: Margarita Ogoļceva, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Survival Kit 10.0 ekskursija ar kuratori Solvitu Kresi un Rīgas cirka radošo direktoru Mārtiņu Ķiberu

Piektdien, 14. septembrī plkst. 18.00 laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit 10.0, kas šogad notiek Rīgas cirka ēkā, aicina doties kopīgā pastaigā pa izstādi ar vienu no festivāla kuratorēm un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra direktori Solvitu Kresi un Rīgas cirka radošo direktoru Mārtiņu Ķiberu.

Tā būs iespēja uzzināt vairāk par šī gada izstādes tēmu Outlands (ārpuszemes, svešzemes) un kuratoru redzējumu, mākslas darbiem un to māksliniekiem, savukārt Rīgas cirka radošais direktors iepazīstinās ar jaunā jeb laikmetīgā cirka stāstu, Rīgas cirka ēkas vēsturi un tā jauno programmu.

Ekskursija notiks latviešu valodā. Ieeja ar festivāla biļeti. Atgādinām, ka ieeja festivālā ir no Alfrēda Kalniņa ielas.

Baltijā vērienīgākā ikgadējā laikmetīgās mākslas notikuma Survival Kit desmitais pastāvēšanas gads norisinās divās daļās: kopā ar partneri Goethe-Institut Riga šī gada septembrī Rīgas cirka ēkā, savukārt 2019. gada maijā plānota plaša festivāla noslēguma programma un izstāde vēl neizsludinātā vietā.


Lasīt vairāk