...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Ukraiņu un armēņu bērni radījuši jaunu latviešu alfabēta krāsojamo grāmatu „Burti nāk!”

16.04.13

Lielākai daļai no bērniem, kas piedalījās grāmatiņas radīšanā, latviešu valoda nav dzimtā valoda, tādēļ visiem bija ļoti aizraujoši veidot tieši latviešu alfabētu. Par bērnu motivēšanu, pieskatīšanu, uzmundrināšanu un ieinteresētību zīmēšanas procesos sakām paldies radošā procesa skolotājām: Viktorijai Rjaščenko un Hasmikai Bagoyanai. Paldies arī māksliniekam Raulam Liepiņam par zīmēšanas stundām un virzienu. Un vislielākais paldies visiem bērnu vecākiem, kuri nebāra par pleķiem uz drēbēm!

Grāmatiņu iespējams apskatīt un lejuplādēt digitālā formātā šeit:

Grāmata tika zīmēta Laikmetīgās mākslas centra projekta „Saredzēt! Sadzirdēt! Saprast! Rīkoties! - II posms” (SSSR II) ietvaros, kas tiek īstenots ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Projekta finansēšanas avoti - Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas Fonds 75% un valsts budžeta līdzekļi 25%. Par projekta saturu atbild biedrība Laikmetīgās mākslas centrs.

Projekts „SSSR II” tika uzsākts 2012.gada 19. decembrī un noslēgsies š.g. 30. jūnijā. Projekta uzdevums ir veicināt toleranci un vienotību, kā arī dialoga veidošanos starp uzņemošo sabiedrību un „jaunpienācējiem” un nepilsoņiem.

 

Burti nāk!
1 / 1