...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Aicinām apmeklēt festivālu SURVIVAL KIT 10 kopā ar visu vecumu bērniem! Aicinām pieteikt 1. - 12. klašu skolēnus ekskursijām darbadienās un piedzīvot ģimeņu brīvdienas kopā ar mākslinieci un dizaineri Ilzi Tiguli un Rīgas cirka skolas nodarbību vadītāju Madaru Garklāvu! Visu festivāla norises laiku uz vietas izstādē būs pieejams festivāla ceļvedis ģimenēm un bērniem un iespēja izspēlēt cirka spēli, ko radījis mākslinieks un ilustrators Reinis Pētersons.


AIZRAUJOŠAS EKSKURSIJAS MĀKSLAS VĒSTNEŠU VADĪBĀ KATRU DIENU

Visu festivāla laiku aicinām pieteikt 1.-12. klašu skolēnu grupas ekskursijai kopā ar mākslas vēstnešiem!

Latvijas Laikmetīgās mākslas centra mākslas vēstneši ir visdažādāko profesiju cilvēki, kas, balstoties katrs savā pieredzē un iedziļinoties izstādē, sarunājas ar skatītājiem, ļaujot no izstādes apmeklējuma gūt vairāk! Kopā ar mākslas vēstnesi izstaigājot festivāla izstādi, kas būs iekārtota Rīgas cirka līdz šim plašākai publikai nepieejamās telpās, klasēm būs iespēja atklāt festivāla mākslas darbos ieslēptos stāstus un uzzināt interesantus faktus arī par Rīgas cirku, cirka vēsturi un nākotni.

Lai sniegtu iespēju skolēniem iepazīt laikmetīgo cirku, festivāla noslēgumā tiks izlozēta viena klase, kurai tiks sniegta bezmaksas nodarbība sertificēta Rīgas cirka skolas trenera vadībā!

Ekskursijas lūdzam pieteikt iepriekš, rakstot uz mara@lcca.lv vai zvanot (+371) 29586893


ĢIMEŅU BRĪVDIENAS FESTIVĀLĀ. Uzmanību! Diemžēl darbnīcas ir pilnas un jaunus pieteikumus vairs nepieņemam. Taču aicinām tāpat apmeklēt izstādi kopā ar bērniem, jo īpaši sestdienās un svētdienās mūsu mākslas vēstneši uzmanību pievērsīs jaunākajai paaudzei - ar īpašām tūrēm, spēlēm un sarunām!

16., 23. un 30. septembrī no plkst. 12:00-14:00 aicinām ģimenes kopā ar bērniem (6-14 gadi) uz ārpuszemju būtņu masku izgatavošanas darbnīcām. Iedvesmojoties no festivāla šī gada tematikas, trīs septembra svētdienas radīsim visneiedomājamāko zvēru un būtņu maskas kopā ar mākslinieci un dizaineri Ilzi Tiguli, zīmola „BurbergaRada” izveidotāju! Radošajās darbnīcās izgatavosim maskas, lai paši kļūtu par dīvainiem zvēriem un jokainiem cilvēkiem – ārpuszemju iemītniekiem! Visi darbnīcai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē 

Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots, tāpēc obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot +371 29586893 vai rakstot mara@lcca.lv 

 

15., 22. un 29. septembrī no plkst. 12:00-13:30 aicinām ģimenes kopā ar bērniem (3-12 gadi) uz laikmetīgā cirka mākslas iepazīšanas nodarbībām. Nodarbībās izmēģināsim dažādas cirka disciplīnas: pāru akrobātiku, cilvēku piramīdu veidošanu, žonglēšanu, kā arī līdzsvara disciplīnas Rīgas cirka skolas nodarbību vadītājas Madaras Garklāvas vadībā! 

Iepriekšēja fiziska sagatavotība nav nepieciešama. Inventāru nodrošina Rīgas cirks.

Dalības maksa: 5 EUR (no personas)

Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots, tāpēc obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot +371 29586893 vai rakstot mara@lcca.lv

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs festivāla izglītības programmu organizē sadarbībā ar Rīgas cirka skolu

Izstādes un izglītības programmas galvenais atbalstītājs:

Valsts Kultūrkapitāla fonds


Darba laiks

P slēgts

O slēgts

T 14.00–20.00

C 14.00–20.00

Pk 14.00–20.00

S 12.00–20.00

Sv 12.00–20.00


Biļetes

Ieejas biļete (vienreizējs apmeklējums) 

3.00 eur

Biļete skolēniem, studentiem, pensionāriem 

(ar apliecību)

1.00 eur

Biļete ģimenei (divi pieaugušie un divi bērni) 

4.00 eur

Festivāla biļete (neierobežota) 

5.00 eur

1 / 15