en

Programma


Lasīt vairāk

>> 26.septembris pl. 16.00 "Prāta SPA" Viesnīcā "Neiburgs"


Interneta žurnāls "Satori" un restorāns "Neiburgs" kopā ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu 26. septembrī pl. 16.00 aicina uz piekto "Prāta spa", kas veltīts laikmetīgās mākslas festivālam “Survival Kit”.


Šogad “Survival Kit” festivāla tematiskais fokuss ir sabiedrības novecošana un izdzīvošana; tas notiek deviņās dažādās lokācijās – literātu un mākslinieku memoriālajos muzejos, taču viens no festivāla darbiem – igauņu mākslinieces Mias Rādikas darbs “Menopauzes klubs” apskatāms “Neiburga” viesnīcā.


Ēka, kurā atrodas “Neiburgs”, arī savā ziņā ir uzskatāma par memoriālu punktu – pirms viesnīcas iekārtošanas tajā bija iekārtoti dzīvokļi, un vienā no tiem dzīvoja Latvijas Laikmetīgās mākslas centra vadītāja, kuratore Solvita Krese, pulcējot sev apkārt deviņdesmito gadu beigu bohēmu.


Par to, kas un kādā veidā šajā vietā tika izdzīvots tolaik, “Prāta spa” Solvita sarunāsies ar mākslinieku Andri Breži un kuratoru Kasparu Vanagu. Līdzās sarunai “Neiburgā” tiks atklāta Brežes astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados tapušo darbu ekspozīcija.


Pasākuma sākums plkst. 16:00, restorānā tiks piedāvāta deviņdesmitajiem gadiem atbilstoša ēdienkarte. 


Ieeja “Prāta spa” bez maksas, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.


Uzzini aktualitātes par notikumiem arī Facebook


Pirkt Biļetes
Kontakti

Kontakti


SURVIVAL KIT 12 no 3. septembra līdz 31. oktobrim norisināsies Rīgas memoriālajos muzejos:


Jāņa Akuratera muzejā, Krišjāņa Barona muzejā, Raiņa un Aspazijas mājā, Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā, Andreja Upīša memoriālajā muzejā, Ojāra Vācieša muzejā, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, Eduarda Smiļģa teātra muzejā un viesnīcā “Neiburgs”.  

Biļetes:

Festivāla biļete derīga muzeju apmeklējumam no 3.septembra līdz 31.oktobrim.

Biļetes iespējams iegādāties arī katrā muzejā atsevišķi par standarta cenu, kāda noteikta katrā no tiem.