en

Programma


Lasīt vairāk

BALTĀ NAKTS


Baltās nakts pasākumi Survival Kit 12 ietvarā noritēja sadarbībā ar festivālu "Dzejas dienas".


Programma


Kuratoru Ovulas Durmusoglas un Joannas Varšas ekskursija trijos Pārdaugavas muzejos.


Laikmetīgās mākslas eksperimentu darbnīca bērniem un jauniešiem (8‒15 gadi) CITI REDZĒS, KA UZTRAUCOS kopā ar mākslinieci Evu Vēveri.


Mākslinieku Gundegas Evelones un Andra Landaua veidota darbnīca ģimenēm Skaistuma mušiņu rāmētava.

 

Eduarda Smiļģa Teātra muzeja direktora, režisora Jāņa Siliņa vadīta ekskursija muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā.


Mākslinieces Annas Salmanes veidotā performance “Viņa sēž uz krēsla”. Performances notika Annas Salmanes Survival Kit 12 festivālam veidotā darba ietvaros, kas bija skatāms muzeja Teātra zālē.


Visvalža Dreiskas mūzikas izlase ar veltījumu festivāla Survival Kit 12 tēmām, Eduardam Smiļģim, teātrim un dažādām pasaules skaņu kultūrām trijās daļās ar izlases autora ievadiem. 


Mākslinieka Kaspara Groševa skaņas performance ar viņa pusaudža gados kasetēs iemūžinātiem pirmajiem skaņas eksperimentiem mākslinieka tā brīža interpretācijā kā dialogs ar Martas Trekteres performanci “Painless Youth / Nesāpīgā jaunība”.


Mākslinieces Martas Trekteres performance “Painless Youth / Nesāpīgā jaunība, kurā māksliniece pievērsa uzmanību sāpju cēloņiem cilvēka dzīvē, viņam novecojot. 


Performatīva pseido bārmeņu apvienība АУО “Скини би4ез” sadarbībā ar bāru “Pils” un Visvalža Dreiskas mūzikas izlases noslēdzošā daļa ar veltījumu ritmiskajam etnodžezam muzeja pagalmā.


“Satori” dzejnieku un mākslinieku diskotēka “Pirmā reize” ar Evelīnas Andžānes, Kārļa Vērdiņa, Katrīnas Neiburgas, Jāņa Šneidera, Lienes Rumpes, Agneses Krivades, Raimonda Ķirķa, Marijas Luīzes Meļķes un vēl citu dzejnieku un mākslinieku sarūpētu dejojamu un viņiem svarīgu mūziku un stāstiem par pirmo reizi.