en

Programma


Lasīt vairāk

>> 4.septembrī BALTĀ NAKTS


Šogad atklāšanas svinības noris sadarbībā ar festivālu "Dzejas dienas"!


SESTDIENA, 4.septembris

Programma


Ieeja visās atklāšanas notikumu vietās un pasākumos: BEZ MAKSAS!


Visi muzeji, kuros noris festivāls Survival Kit būs atvērti apmeklētājiem ierastajā darba laikā, sekojoši muzeji būs atvērti apmeklētājiem ilgāk un aicinām šajos muzejos uzzināt vairāk par Survival Kit 12 izstādi un muzeju kopā ar mākslas vēstnešiem!:

> Ojāra Vācieša muzejs: 15.00 ‒ 21.00 

> Jāņa Akuratera muzejs: 15.00 ‒ 21.00 > Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Ojāra Vācieša muzejs un Jāņa Akuratera muzejs

15.00 Festivāla Survival Kit 12 kuratoru Ovulas Durmusoglas un Joannas Varšas ekskursija trijos Pārdaugavas muzejos angļu valodā ar sākumu Eduarda Smiļģa Teātra muzejā.


Ekskursijas plāns:

>> Sākums 15.00 Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, kur ir skatāmi Annas Salmanes, Flo Kasearu, Elīnas Vītolas, Oskars Davicka, Jennas Sutelas un Dineo Sešē Bopapes mākslas darbi.


>> turpinājumā Ojāra Vācieša muzejā redzami Giorgi Gago Gagoshidzes, Kaspara Groševa un Ineses Groševas, kā arī Orītas Ašerijas un Dineo Sešē Bopapes mākslas darbi.


>> noslēgumā Jāņa Akuratera muzejā skatāmi Ievas Kraules-Kūnas, Johannas Hedvas un Dineo Sešē Bopapes mākslas darbi. 


> Ojāra Vācieša muzejs 

15.00 ‒ 17.00 Laikmetīgās mākslas eksperimentu darbnīca bērniem un jauniešiem (8‒15 gadi) CITI REDZĒS, KA UZTRAUCOS kopā ar mākslinieci Evu Vēveri (ar iepriekšēju pieteikšanos mara[at]lcca.lv). 


> Jāņa Akuratera muzejs

16.00 ‒ 20.00 Mākslinieku Gundegas Evelones un Andra Landaua veidota darbnīca ģimenēm Skaistuma mušiņu rāmētava” (brīva pieeja visas pēcpusdienas garumā).

 


LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs

16.00 Eduarda Smiļģa Teātra muzeja direktora, režisora Jāņa Siliņa vadīta ekskursija muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā.


17.00 ‒ 18.30 Mākslinieces Annas Salmanes veidotā performance “Viņa sēž uz krēsla”. Performances notiek Annas Salmanes Survival Kit 12 festivālam veidotā darba ietvaros, kas ir skatāms muzeja Teātra zālē.


17.00 ‒ 18.30 Visvalža Dreiskas mūzikas izlase ar veltījumu festivāla Survival Kit 12 tēmām, Eduardam Smiļģim, teātrim un dažādām pasaules skaņu kultūrām trijās daļās ar izlases autora ievadiem. 


18.30 ‒ 20:00 Mākslinieka Kaspara Groševa skaņas performance ar viņa pusaudža gados kasetēs iemūžinātiem pirmajiem skaņas eksperimentiem mākslinieka šī brīža interpretācijā kā dialogs ar Martas Trekteres performanci “Painless Youth / Nesāpīgā jaunība”.


19.00 ‒ 20.00 Mākslinieces Martas Trekteres performance “Painless Youth / Nesāpīgā jaunība, kurā māksliniece pievērš uzmanību sāpju cēloņiem cilvēka dzīvē, viņam novecojot. 


20.00 ‒ 21.00 Performatīva pseido bārmeņu apvienība АУО “Скини би4ез” sadarbībā ar bāru “Pils” un Visvalža Dreiskas mūzikas izlases noslēdzošā daļa ar veltījumu ritmiskajam etnodžezam muzeja pagalmā.


21.00 ‒ 03.00 “Satori” dzejnieku un mākslinieku diskotēka “Pirmā reize” ar Evelīnas Andžānes, Kārļa Vērdiņa, Katrīnas Neiburgas, Jāņa Šneidera, Lienes Rumpes, Agneses Krivades, Raimonda Ķirķa, Marijas Luīzes Meļķes un vēl citu dzejnieku un mākslinieku sarūpētu dejojamu un viņiem svarīgu mūziku un stāstiem par pirmo reizi. 


Norises vietas un partneri:

Ojāra Vācieša muzejs (O. Vācieša iela 19)

Jāņa Akuratera muzejs  (O. Vācieša iela 6a)

LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs (E. Smiļģa iela 37)

Festivāls “Dzejas dienas 2021”

Interneta žurnāls “Satori” (biedrība “Ascendum”)

Bārs “Pils”


Uzmanību!

Dalība pasākumos muzeja dārzā un iekštelpās iespējama, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus COVID-19 izplatības mazināšanai. Ieeja pasākumos, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu. Derīgais sertifikāts būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

 

Foto & video

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a par iespēju tikt iekļautam/i audio vai vizuālajā materiālā.

Pirkt Biļetes
Kontakti

Kontakti


SURVIVAL KIT 12 no 3. septembra līdz 31. oktobrim norisināsies Rīgas memoriālajos muzejos:


Jāņa Akuratera muzejā, Krišjāņa Barona muzejā, Raiņa un Aspazijas mājā, Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā, Andreja Upīša memoriālajā muzejā, Ojāra Vācieša muzejā, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, Eduarda Smiļģa teātra muzejā un viesnīcā “Neiburgs”.  

Biļetes:

Festivāla biļete derīga muzeju apmeklējumam no 3.septembra līdz 31.oktobrim.

Biļetes iespējams iegādāties arī katrā muzejā atsevišķi par standarta cenu, kāda noteikta katrā no tiem.