en

Programma


Lasīt vairāk

>> 3.septembrī ATKLĀŠANA


Šogad atklāšanas svinības noris sadarbībā ar festivālu "Dzejas dienas"!


Ieeja visās atklāšanas notikumu vietās un pasākumos: BEZ MAKSAS!


PIEKTDIENA, 03.09.2021


Programma

> Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā

15.00 ‒ 18.00 Mākslinieces Andas Lāces performance instalācijas “Valsi dejo tā!” ietvaros sadarbojoties ar komponisti Alisi Rancāni.> Raiņa un Aspazijas māja, Andreja Upīša memoriālais muzejs, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs


16.00 Festivāla Survival Kit 12 kuratoru Ovulas Durmusoglas un Joannas Varšas ekskursija trijos Centra rajona muzejos angļu valodā ar sākumu Raiņa un Aspazijas mājā, kur atklāšanas dienā būs iespēja nogaršot Dagnas Jakubovskas un Joannas Gavroņskas-Kulas “Nākotnes maizi”, kas tapusi pēc spekulatīvas un eksperimentālas receptes, autorēm domājot par vides un klimata izmaiņām uz mūsu planētas. “Nākotnes maize” ir inovatīvu, eksperimentālu recepšu un ēdienu sērija, kas tapusi, ietekmējoties no atšķirīgiem nākotnes scenārijiem; ar šo projektu var iepazīties festivāla Survival Kit 12 izstādes ietvaros Raiņa un Aspazijas mājā.


Ekskursijas laika grafiks ar kuratorēm:

16.00 Ekskursija >> Raiņa un Aspazijas mājā, kur ir skatāmi Ingrīdas Pičukānes, Felicitas Pauļukas, Dagnas, Jakubovskas, Joannas Gawroņskas-Kulas un Dineo Seshee Bopapes mākslas darbi.


17.00 Ekskursija >> Andreja Upīša memoriālajā muzejā, kur redzami Ievas Epneres, Gulsunas Karamustafas un Dineo Seshee Bopapes mākslas darbi.


17.40 Ekskursija >> Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, kur skatāmi Eva Koākovas, Andas Lāces un Dineo Seshee Bopapes darbi.> mākslas galerijā NOASS

19.00 ‒ 20.00 Festivāla “Dzejas dienas 2021” atklāšanas lasījums. Uzstāsies Marija Luīze Meļķe, Andris Kalnozols, Ingmāra Balode un Edvīns Raups.


20.00 ‒ 21.00 mākslinieces un filmu kuratores Ievas Balodes un skaņu mākslinieka un dzejnieka Artūra Puntes analogā audiovizuālā performance. 


21.00 ‒ 23.00 DJ vakars ar Latvijas Laikmetīgās mākslas centra vadītājas Solvitas Kreses, Survival Kit 12 kuratores Ovulas Durmusoglas un festivāla “Dzejas dienas 2021” līdzkuratora Henrika Eliasa Zēgnera mūziku.Notikuma vietas un partneri: 

Raiņa un Aspazijas māja, Baznīcas iela 30, Rīga 

> Andreja Upīša memoriālais muzejs, Brīvības iela 38-4, Rīga

> Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs, Elizabetes iela 57a-26, Rīga

> Mākslas galerija NOASS, AB dambis 2, Rīga


Organizē: 

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Festivāls “Dzejas dienas 2021”

Interneta žurnāls “Satori”


Atbalsta:

Valsts kultūrkapitāla fonds, KultūrElpa, Rīgas domeSomijas mākslas atbalsta fonds FRAME, Turcijas laikmetīgās mākslas atbalsta fonds SAHA, Gētes institūts Rīgā, Francijas institūts Latvijā, Arctic Paper, Green Print, Arteritory, LSM.LV, Punctum, Satori, Radio Naba 


Uzmanību!

Dalība pasākumos muzeja dārzā un iekštelpās iespējama, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus COVID-19 izplatības mazināšanai. Ieeja pasākumos, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu. Derīgais sertifikāts būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

 

Foto & video

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a par iespēju tikt iekļautam/i audio vai vizuālajā materiālā.

Pirkt Biļetes
Kontakti

Kontakti


SURVIVAL KIT 12 no 3. septembra līdz 31. oktobrim norisināsies Rīgas memoriālajos muzejos:


Jāņa Akuratera muzejā, Krišjāņa Barona muzejā, Raiņa un Aspazijas mājā, Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā, Andreja Upīša memoriālajā muzejā, Ojāra Vācieša muzejā, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, Eduarda Smiļģa teātra muzejā un viesnīcā “Neiburgs”.  

Biļetes:

Festivāla biļete derīga muzeju apmeklējumam no 3.septembra līdz 31.oktobrim.

Biļetes iespējams iegādāties arī katrā muzejā atsevišķi par standarta cenu, kāda noteikta katrā no tiem.