...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs
Foto: no Kriketa grupas personīgā arhīva
1 / 6

Aicinām šo piektdien, 1.oktobrī pl. 16.00 - 18.00 Ziedoņdārzā uz interaktīvu kriketa performanci jeb iepazīšanās treniņu un spēli ar ČSK (Čaka Super Kings) komandu, kura laikā vecajai Eiropai (Latvijas sabiedrībai) būs iespēja iepazīt jauno, vitālo Āziju darbībā, pašiem pavicināt kriketa nūju jeb kruķi “pareizā” virzienā un noskaidrot kas, pret ko, kad un kāpēc jāmet.


Krikets Latvijā ienāca pa globalizācijas vārtiem – to pirms dažiem gadiem vairākos Rīgas parkos sava prieka pēc sāka spēlēt universitāšu un institūtu studenti no Indijas, Pakistānas un Taizemes. Nu jau kādu laiku šie universitāšu klubi apvienojušies Latvijas Kriketa federācijā, regulāri spēlē mačus vairākās līgās un krikets kļuvis par oficiāli atzītu sporta veidu arī Latvijā. Piedalīties un iesaistīties kopīgā spēlē aicināti visi – veci un jauni, sievietes, vīrieši, bērni, seniori - sportiski un nesportiski! Uz tikšanos pie bumbas!


Piedalīšanās: Brīva


-------------------------------------------------------------------

Projekts “Latvijas vēstures un laikmetīgās kultūras kodi” (LV – LKK) tiek īstenots ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda atbalstu un to līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. Nr.PMIF/8/2020/4/01 Kopējais projekta finansējums ir 196 895,57 euro ko veido Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2014. – 2020. gadu perioda finansējums 75% apmērā un valsts budžeta līdzfinansējums 25% apmērā.