...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Interneta žurnāls "Satori" un restorāns "Neiburgs" kopā ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu 26. septembrī pl. 16.00 aicina uz piekto "Prāta spa", kas veltīts laikmetīgās mākslas festivālam “Survival Kit”.


Šogad “Survival Kit” festivāla tematiskais fokuss ir sabiedrības novecošana un izdzīvošana; tas notiek deviņās dažādās lokācijās – literātu un mākslinieku memoriālajos muzejos, taču viens no festivāla darbiem – igauņu mākslinieces Mias Rādikas darbs “Menopauzes klubs” apskatāms “Neiburga” viesnīcā.


Ēka, kurā atrodas “Neiburgs”, arī savā ziņā ir uzskatāma par memoriālu punktu – pirms viesnīcas iekārtošanas tajā bija iekārtoti dzīvokļi, un vienā no tiem dzīvoja Latvijas Laikmetīgās mākslas centra vadītāja, kuratore Solvita Krese, pulcējot sev apkārt deviņdesmito gadu beigu bohēmu.


Par to, kas un kādā veidā šajā vietā tika izdzīvots tolaik, “Prāta spa” Solvita sarunāsies ar mākslinieku Andri Breži un kuratoru Kasparu Vanagu. Līdzās sarunai “Neiburgā” tiks atklāta Brežes astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados tapušo darbu ekspozīcija.


Pasākuma sākums plkst. 16:00, restorānā tiks piedāvāta deviņdesmitajiem gadiem atbilstoša ēdienkarte. 


Ieeja “Prāta spa” bez maksas, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.


Uzzini aktualitātes par notikumiem arī Facebook