...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

18:00 Festivāla Survival Kit 10.0 un Leer|Stelle atklāšana

18:30 Sibeljes Kavalji-Baštusas performance
Sonjas Kālekalonas produkti labākai dzīvei, to stāsta jaunumi no retro-nākotnes

Angļu valodā.
Vieta: arēnas koridors

Sonja Kālekalona izspēlē sievišķību distopiskās, ilglaicīgās performancēs līdz īssavienojuma, lūzuma, sabrukuma punktam. Daudzus gadus tālā nākotnē Zemes orbitālā trajektorija sadūrās ar citu planētu, liekot turīgajiem pamest zemi jaunas kolonizējamas planētas meklējumos. Minoritātes un zemāko šķiru iedzīvotāji tika pamesti uz ekoloģiski brūkošās planētas. Bez iespējām aizbēgt, Kālekalona liek lietā savu sievišķo misticismu, lai izveidotu viesnīcu impēriju. Darot visu iespējamo, lai ierobežotu resursu apstākļos noturētos virs ūdens, viņa būvē viesnīcu ar mērķi izdzīvot. Viesnīcas saimniece iemieso sievietes spēju veikt daudzas lietas vienlaicīgi, piedāvājot sevi kā pavāri, apkopēju, estētiķi, izklaidētāju un menedžeri. Skatītāji kļūst par viesiem viņas mistiskajā impērijā.

19:00 Ivetas Poles performance
Šodien pasaulē

Latviešu un angļu valodā.
Vieta: mazā skatuve, zirgu stallis

Improvizētas mūzikas pavadībā aktrise Iveta Pole sadarbībā ar režisori Kristīni Vītolu un komponistu un pianistu Rūdolfu Macatu iepazīstinās publiku ar ziņu izlasi, kas izgaismo nozīmīgus vēstures pagriezienus un to ietekmi uz migrācijas plūsmām no pagājušā gadsimta sākuma līdz mūsdienām. Iezīmējot izmaiņas gan pasaules ģeopolitiskajā kartē, gan indivīdu likteņos, brīžiem monotoni virknētā informācijas straume ļauj vārdiem atdalīties no to sākotnējās jēgas, atsedzot mediju manipulatīvos mehānismus un akumulējot šaubas par ziņu patiesumu.

20:30 Crazy Clowns’ Disco!

Vieta: cirka arēna

Pasaulē slavenāko cilvēku DJ seti - Marta Trektere, Labais Dāma, Kaspars Groševs, Elīna Sproģe, Rojs Rodžers, Jeļena Glazova, Mārtiņš Ķibers un Sandra Mētra.


01:00 DJ Kasiuss Fadlabi

Hiti no zaņķiem un teroristu zemēm

Vieta: cirka arēna

Kasiuss Fadlabi atskaņos gandrīz visu no dažādām pasaules vietām. No Dienvidāfrikas vai Jemenas, Bruklinas vai Teherānas, japāņu hip-hopa vai karstasinīgās bhangra dejas mūzikas ritmiem. Velciet kājās deju kurpes un pievienojaties!