...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Pikniks ar mākslinieci Evitu Gozi - "Ievadkurss pašaaizsardzībā 


19. septembrī plkst. 14:00 aicinām uz pikniku ar mākslinieci Evitu Gozi.

 

Lai arī neviens neplāno nonākt bīstamās situācijās, ir vērtīgi zināt, kā tādās pareizi rīkoties. Piknikā ar mākslinieci Evitu Gozi apmeklētāji aicināti piedalīties meistarklasē “Ievadkurss pašaizsardzībā”, kurā profesionāļu vadībā apgūsim pamatiemaņas, kā sevi aizstāvēt fiziska apdraudējuma gadījumā..

Pirms nodarbības māksliniece iepazīstinās ar savu darbu “Fingerlocks”, ,kura pamatā ir pagājušā gadsimta 50.-60. gadu pašaizsardzības rokasgrāmatu foto ilustrācijas. Kopā ar dažādiem pāriem, ieskaitot sevi un savu partneri, pāriestudējot un ar kameru fiksējot šīs ainas, māksliniece uzsver intīmo partnerattiecību vienlīdz apspiedošo un piepildošo potenciālu un uzdod jautājumu - vai mājas vienmēr ir visdrošākā vieta?


Evita Goze (1984) ir māksliniece, žurnāliste un kuratore, kas dzīvo un strādā Rīgā. Viņu interesē mainīgās robežas starp realitāti un fikciju, personīgo un politisko, koncentrējoties uz identitātes jautājumiem, ķermenisko un varas attiecībām starp indivīdiem un valsti. Viņas galvenais izteiksmes līdzeklis ir fotogrāfija, taču savos darbos viņa izmanto arī tekstu, atrastus attēlus un priekšmetus. Goze ieguvusi bakalaura grādu fotogrāfijā Braitonas Universitātē Lielbritānijā un maģistra grādu vizuālajā komunikācijā Latvijas Mākslas akadēmijā. Viņas darbi izstādīti un publicēti Latvijā un ārzemēs. 2019. gadā ISSP galerijā Rīgā bija apskatāma viņas personālizstāde Sardzē.


Ieejas maksa: derīga festivāla ieejas biļetePasākumu norises laikā tiks gādāts par apmeklētāju drošību, kā arī ievēroti valstī noteiktie regulējumi publisku pasākumu norisei, vīrusa Covid-19 ierobežošanai. 

Apmeklētāji lūgti rūpēties par savu drošību un ievērot pasākuma rīkotāja norādījumus.