...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Baltā nakts: Būt drošībā ir bīstami


5. septembrī, sākot no plkst. 15:00, aicinām uz Survival Kit 11 pasākumu programmu mūsdienu kultūras foruma "Baltā Nakts" ietvaros.

 

PROGRAMMA

No plkst. 15:00 Festivāla Survival Kit 11 izstāde; ekskursijas ar LLMC vēstnešiem reizi stundā (ierobežotam cilvēku skaitam)

 No plkst. 15:00 Audio-pastaiga pilsētvidē

15:00 – 16:00 Urbānās ornitoloģijas uzdevumi ģimenēm ar bērniem

16:00 – 18:00 "Līdzdalības skola" kopā ar režisori Kristu Burāni (ar iepriekšēju pietiekšanos šeit https://ej.uz/Lidzdalibasskola)

18:00 – 20:00 Rituālistisks tējas dzeršanas pikniks ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu

20:30 – 21:30 Mākslinieces Sarmas Gabrēnas performance

No plkst. 15:00 "Tīrkultūras" audio galerija (www.tirkultura.net)

 

Laikmetīgās mākslas festivāla Survival Kit 11 programma piedāvā pasākumu kopu, kuru vieno kopīgs tematiskais loks, kas sasaistīts ar šī gada izstādes tēmu “Būt drošībā ir bīstami”. 

Festivāla norises vietā paralēli Survival Kit 11 izstādes apskatei apmeklētāji aicināti apmeklēt performanču, meistardarbnīcu un muzikālo programmu. 

"Būt drošībā ir bīstami" aplūko dažādus drošības aspektus, uzdodot jautājumu: cik daudz vardarbības ietver drošības diskurss? Vai iespējams mainīt pieņēmumus par drošības jēdzienu, no jauna mēģinot savienot drošību ar tādām praksēm kā mīlestība, kopība, savstarpējs atbalsts, uzmanība, rūpes vienam par otru un par apkārtējo vidi?

Baltā Nakts programma pievēršas vairākiem veidiem kā palūkoties uz šī brīža aktuālajiem jautājumiem un vienlaikus reflektēt par potenciāliem nākotnes iespējām. 

 

 Ieeja bez maksas


Pasākumu norises laikā tiks gādāts par apmeklētāju drošību, kā arī ievēroti valstī noteiktie regulējumi publisku pasākumu norisei, vīrusa Covid-19 ierobežošanai. 

Apmeklētāji lūgti rūpēties par savu drošību un ievērot pasākuma rīkotāja norādījumus.