...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Par LLMC

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) kopš 1993. gada pēta, veido un virza laikmetīgās mākslas procesus Latvijā un starptautiski, lai kritiski pārjautātu un atspoguļotu mūsdienu sabiedrības norises. Starp LLMC pazīšanās zīmēm ir ikgadējais laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit, pētniecībā balstītas laikmetīgās mākslas izstādes Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā un Latvijas pārstāvniecība Venēcijas mākslas biennālē. LLMC arhīvs ir nozīmīgs resurss laikmetīgās mākslas vēstures pētniecībā. LLMC izglītības un mākslas vēstnešu programmas paplašina apmeklētāja mākslas pieredzi un pasaules uztveri.LLMC uztur Latvijā vienīgo laikmetīgās mākslas arhīvu, un tas ir digitalizēts. Jūsu ērtībām pie mums Alberta ielā 13, 7. stāvā iekārtota lasītava, kas pieejama ikvienam interesentam.


Kā mēs strādājam?

Izmantojot laikmetīgo mākslu, mēs kritiski pārjautājam šodienu un neseno pagātni. Pētām un atklājam Latvijas laikmetīgās mākslas „baltos plankumus” jeb neapzinātās kultūras vērtības, skaidrojam mākslu ar mūsdienīgu izglītības darbu, kā arī sadarbojamies ar vadošajiem nozaru speciālistiem dizainā, arhitektūrā, pētniecībā un publicistikā.


Mūsu redzējums

Mēs ievietojam Latvijas laikmetīgo mākslu pasaules mākslas kartē un veidojam pasauli kā polifonisku utopiju, kurā līdzās pastāv daudz viedokļu un balsu, kas viena otru papildina. Cilvēki tajā piedalās, nevis patērē, izmanto laikmetīgo mākslu plašu jautājumu loku izgaismošanai, ir kritiski domājoši, iecietīgi un atvērti dažādajam, iedrošināti uz pārmaiņām un tiecas meklēt atbildes ārpus ierastajām trajektorijām.Par LLMC / Kontakti

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs
Alberta iela 13
Rīga, LV 1010


Apmeklētāji tiek gaidīti katru darba dienu
no plkst. 10.00 līdz 17.00! *


* Ievērojot Ministru kabineta rīkojumu pār ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, bibliotēka apmeklētājiem pieejama ar iepriekšēju pieteikšanos.


Tel.: +371 67039282
Komanda


Rekvizīti:
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs
Adrese: Alberta iela 13, Rīga, LV–1010
Vienotais reģistr. Nr.: 40003506194
Banka: SWEDBANK
Konta Nr.: LV13 HABA 0001 4070 46197
Kods: HABALV22


Logo:
LLMC.jpg
LLMC.zip


Seko mums:


Newsletter :

:© 2022