...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Par LLMC

Mēs esam starptautisku un nacionāla mēroga mākslas notikumu kurators un producents un lielākā Latvijas laikmetīgās mākslas institūcija. Kopš 1993. gada mēs pētām un veidojam laikmetīgās mākslas procesus Latvijā un starptautiski, lai provocētu kritisku refleksiju par mūsdienu sabiedrības jautājumiem. Starp LLMC pazīšanās zīmēm ir vērienīgākais ikgadējais laikmetīgās mākslas notikums Baltijā Survival Kit, laikmetīgās mākslas izstādes Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Hardija Lediņa gads un Latvijas pārstāvniecība tādos starptautiskos notikumos kā Kochi-Muziris biennāle, Venēcijas mākslas biennāle, Sanpaulu biennāle, Manifesta, Raumas laikmetīgās mākslas biennāle u.c.

LLMC uztur Latvijā vienīgo laikmetīgās mākslas arhīvu, un tas ir digitalizēts. Jūsu ērtībām pie mums Alberta ielā 13, 7. stāvā iekārtota lasītava, kas pieejama ikvienam interesentam.

Kā mēs strādājam?

Izmantojot laikmetīgo mākslu, mēs kritiski pārjautājam šodienu un neseno pagātni. Pētām un atklājam Latvijas laikmetīgās mākslas „baltos plankumus” jeb neapzinātās kultūras vērtības, skaidrojam mākslu ar mūsdienīgu izglītības darbu, kā arī sadarbojamies ar vadošajiem nozaru speciālistiem dizainā, arhitektūrā, pētniecībā un publicistikā.

Mūsu redzējums

Mēs ievietojam Latvijas laikmetīgo mākslu pasaules mākslas kartē un veidojam pasauli kā polifonisku utopiju, kurā līdzās pastāv daudz viedokļu un balsu, kas viena otru papildina. Cilvēki tajā piedalās, nevis patērē, izmanto laikmetīgo mākslu plašu jautājumu loku izgaismošanai, ir kritiski domājoši, iecietīgi un atvērti dažādajam, iedrošināti uz pārmaiņām un tiecas meklēt atbildes ārpus ierastajām trajektorijām.Par LLMC / Kontakti

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs
Alberta iela 13
Rīga, LV 1010


Apmeklētāji tiek gaidīti katru darba dienu
no plkst. 10.00 līdz 17.00! *


* Ievērojot Ministru kabineta rīkojumu pār ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, bibliotēka apmeklētājiem pieejama ar iepriekšēju pieteikšanos.


Tel.: +371 67039282
Komanda


Rekvizīti:
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs
Adrese: Alberta iela 13, Rīga, LV–1010
Vienotais reģistr. Nr.: 40003506194
Banka: SWEDBANK
Konta Nr.: LV13 HABA 0001 4070 46197
Kods: HABALV22


Logo:
LLMC.jpg
LLMC.zip


Seko mums:


Newsletter :

:© 2021