...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs
1 / 1

Sestdien, 25.septembrī pl. 17.00 ‒ 18.30 norisināsies mākslinieces Annas Salmanes veidotā performance “Viņa sēž uz krēsla”. Performances notiek Annas Salmanes Survival Kit 12 festivālam veidotā darba ietvaros, kas ir skatāms Eduarda Smiļģa Teātra muzeja Teātra zālē.


Tā kā vietu skaits ierobežots, aicinām savu dalību pieteikt: https://forms.gle/zFskgVhhWHTUHCpr7 


 Plašāks apraksts par mākslinieces darbiem, festivāla Survival Kit 12 ietvaros.


--------------------------------------

Pieejamības apraksts:

--------------------------------------

Eduarda Smiļģa teātra muzejs 

(E. Smiļģa ielā 37, Rīga)

Darba laiks: Ot-Se 11-18, Pr-Sv Slēgts

Muzejā aplūkojami pieci darbi: Anna Salmane (videodarbs ēkas 2. stāvā), Flo Kasearu un Elīna Vītola (instalācija muzeja pagalmā un strūklakā), Oskar Dawicki (objekts ēkas 2. stāvā), Jenna Sutela (divi videodarbi ēkas augšējā stāvā), Dineo Seshee Bopape (zīmējumi aplūkojami dažādās vietās ekspozīcijā).


Pieejamības raksturojums cilvēkiem ar kustību traucējumiem: muzejs atrodas ēkā, uz kuru ved vairāki pakāpieni. Muzeja pagalmā izvietoto instalāciju var aplūkot tikai no attāluma. Ēkā nav lifta. Lai aplūkotu video darbus, zīmējumus un objektu, jādodas pa kāpnēm uz otro un trešo stāvu.


 Muzeju pieejamības apraksts. 


----------------------------------------

Mākslas mediatoru pieejamība

----------------------------------------

Pārdaugavas tūres no otrdienas līdz sestdienai no plkst. 14:00-18:00: Ojāra Vācieša muzejs (14:00-15:00) -> Akuratera muzejs (15:00-16:00) -> Smiļģa muzejs (apm.16:30-18:00)