...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Diskusija "Vai laikmetīgā māksla var sekmēt pilsonisko līdzdalību?"

Pasākums Sarunu festivāls LAMPA ietvaros


Saruna — diskusija, kurā piedalīsies mākslinieks Ivars Drulle, kuratore Elīna Kalniņa, vēstures ekspozīcijas Sirdsapziņas Ugunskurs vadītāja, Krista Burāne, pilsoniski aktīva kino un teātra režisore un politiķe Inese Voika, aktualizēs jautājumu, vai ar laikmetīgās mākslas un kultūras vēstures zināšanu palīdzību var iedvesmot bērnus un jauniešus iesaistīties pilsoniskās sabiedrības veidošanā, lēmumu pieņemšanā un radošā līdzdalībā. 


Sarunas gaitā tiks atsegtas un analizētas dažādas metodes, kā, izmantojot laikmetīgo mākslu un dažādas starpisdisciplināras mākslas aktivitātes, iespējams stimulēt un sekmēt bērnu un jauniešu izpratni par demokrātijas procesa darbības mehānismiem, kā arī veicināt līdziesaisti.


Moderatore: Kuratore un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra direktore Solvita Krese


Diskusija norisināsies interneta tiešraidē! Rīko:

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Sadarbībā ar:

Vācijas Federālā Ārlietu ministrija

Goethe-Institut Riga

Sirdsapziņas Ugunskurs
Kommunalka-Community ir festivāla Survival Kit 11 publiskā programma, kas norisinās gan festivāla telpās, gan ārpus tām kā raidījumu cikls radio Naba. 

Projektu Kommunalka-Community realizē LLMC sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā. Projektu atbalsta Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrija.