...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

4.09. Baltā Nakts. pl. 16.00 - 20.00 darbnīca ģimenēm “Skaistuma mušiņu rāmētava”
>> Jāņa Akuratera muzejs
04.09.21

Šī gada mūsdienu kultūras foruma Baltā Nakts un vienlaikus arī laikmetīgās mākslas festivāla Survival Kit 12 ietvaros, šo sestdien 4.septembrī 16.00-20.00 norisināsies mākslinieku Gundegas Evelones un Andra Landaua veidota darbnīca ģimenēm “Skaistuma mušiņu rāmētava” (brīva pieeja visas pēcpusdienas garumā)


Par darbnīcu: Neparastās darbnīcas laikā, izmantojot tēlniecības paņēmienus un fiksējot apmeklētāju ķermeniskās atšķirības zīmes ar polaroīda fotoaparātu mākslinieki kopā ar apmeklētājiem veidos nelielus laikmetīgās mākslas darbiņus un tos ierāmēs. "Mēs, Jūsu skaistuma mušiņas, dzimumzīmes, rētiņas, kārpiņas, kuplās uzacis un grumbiņas, esam aizvainotas, ka mūs tā nievājat. Jūs mūs slēpjat zem bieziem meikapa slāņiem, iznīdējiet ar lāzeriem un nostiepjat aiz ausīm. Tieši mēs jūsu vienādās, plakanām pannām līdzīgās homo sapiens sejas padarām atšķirīgas un atpazīstamas. Mēs atzīmējam jūsu dzīves pieredzi un marķējam sasniegumus, un mums par to jātop izceltām."


Skaistuma Mušiņu rāmētavas laikā ikviens varēs cildināt kādu paša izvēlētu savas ādas īpatnību un beidzot celt to goda vietā. Ķermeņa zīmes varēs fiksēt īpaši iekārtotā fotostudijā, pašrocīgi radīt greznu, un ievietot to foto rāmī, ko mājās novietot goda vietā.


15.00 - 21.00 Aicinām uzzināt vairāk par Survival Kit 12 izstādi un muzeju kopā ar mākslas vēstniešiem! Kamēr bērni un jaunieši darbojas radošajā darbnīcā, vecāki un vecvecāki ir aicināti izzināt muzejā skatāmos laikmetīgās mākslas darbus kopā ar LLMC mākslas mediatoriem.


Laipni lūgti pievienoties arī festivāla Survival Kit 12 kuratoru Ovulas Durmusoglas un Joannas Varšas ekskursijai trīs Pārdaugavas muzejos angļu valodā ar sākumu E. Smiļģa Teātra muzejā pl 15.00.Ieeja pasākumos, kas norisinās iekštelpās, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu un personas apliecinošu dokumentu!


Radošo darbnīcu apmeklējuma nosacījumi:

> Vecumā līdz 12 gadiem – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomi un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; dalībniekiem nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība).

> Vecumā no 12-18 gadiem – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība).

> Vecumā no 18 gadiem – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv), kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID).


Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma zonā, jūs apstiprināt, ka esat informēts, ka tiksiet iekļauts audio vai vizuālajā materiālā.

Gundega Evelone
1 / 9