en
  • Foto: Atis Gailis

Projekts “Latvijas vēstures un laikmetīgās kultūras kodi” (LV – LKK) * aicina uz trešo pastaigu: "Kultūras kanons Pārdaugavā"

22.janvārī, sestdienā, plkst. 11.00, aicinām visus trešo valstu pilsoņus un vietējos iedzīvotājus, kas vēlas veicināt labāku iejušanos Latvijas kultūras stāstos un telpā, doties kopīgā pastaigā, lai iepazītu Pārdaugavu.


Kopā ar pastaigas vadītāju Anitu Smelteri dalībnieki aplūkos Pārdaugavas zināmas vietas, vienlaikus uzzinot, kāds tām sakars ar Latvijas kultūras kanonu. Iepazīsimies ar atsevišķām grāmatām un citām kultūras vērtībām. No pārgājiena dalībniekiem sagaidāma aktīva līdzdarbība sarunā, atbildot uz jautājumiem vai veicot kādus uzdevumus.


Tikšanās vieta uz AB dambja, netālu no Akmens tilta ar skatu uz Vecrīgu. Ekskursija ilgs ~2,5 stundas ar noslēgumu Kalnciema kvartālā.


Pieteikšanās uz pastaigu obligāta:

 https://forms.gle/zWAvUq1d4Tch6hXg8


Pastaigas dalībniekiem jāģērbjas atbilstoši laikapstākļiem (silta jaka, cimdi, šalle, cepure, atbilstoši apavi), kā arī jāņem līdzi silta tēja un uzkodas!* “Latvijas vēstures un laikmetīgās kultūras kodi” (LV – LKK) ir LLMC integrācijas satura projekts, kurā ar dažādu laikmetīgajā kultūrā balstītu pasākumu palīdzību sekmējam mūsu valsts jaunpienācēju iekļaušanos Latvijas kultūras, mākslas un sabiedrības aktuālajos procesos.


Projekts “Latvijas vēstures un laikmetīgās kultūras kodi” (LV – LKK) tiek īstenots ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda atbalstu un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Lasīt vairāk