...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Tiešsaistes hakatonā meklēs krīzes risinājumus kultūras industrijai
Tiešsaistē
01.05.20

48 stundu hakatonā “Hackcreative: An Industry Transformed” kultūras nozares vadītāji, radošās industrijas darbinieki, mākslinieki, pasākumu organizētāji un kultūras sfēras darbinieki meklēs un radīs jaunus risinājumus Covid-19 krīzes izaicinājumiem. Hakatons norisināsies tiešsaistē no 1. līdz 3. maijam.


Pašreizējā COVID-19 krīze ir būtiski ietekmējusi kultūras un radošās nozares visā Eiropā, liedzot iespēju darboties, uzņemt apmeklētājus, kas nodrošina kultūras iestāžu un dažādu notikumu ieņēmumus un iespēju pastāvēt. Šī brīža izaicinājumi ir arī laiks transformācijai, dažādu sadarbību veidošanai un jaunu iemaņu apgūšanai. Ņemot vērā situāciju, tieši šobrīd kultūras un radošajām industrijām ir stratēģiski svarīgs laiks, lai veicinātu ilgtspējīgu un visaptverošu izaugsmi visos ES reģionos un pilsētās gan krīzes laikā, gan pēc tās.


48 stundu tiešsaistes hakatonā aicināti piedalīties visi radošās sfēras darbinieki, pasākumu organizatori, kultūras nozares darbinieki, kā arī citu nozaru profesionāļi, kuri vēlas veidot risinājumus, rosinot sadarbību starp dažādām nozarēm un veidojot ciešāku kontaktu ar auditoriju.


Hakatona laikā dalībnieki sadalīsies komandās un strādās pie saviem projektiem vai arī pievienosies citu ierosinātām idejām. Dalībnieki varēs apmeklēt sešus tiešsaistes seminārus, kurus vadīs ekspertu komanda. Tiešsaistes semināru laikā dalībnieki gūs padziļinātu ieskatu dažādās tēmās, piemēram, radošajās tehnoloģijās, dizaina domāšanā, digitālajās iespējās un pasākumu organizēšanā.


Reģistrācija hakatonam un plašāka informācija: hackcreative.org 


Hakatonu “Hackcreative: An Industry Transformed” organizē Northern Dimension Partnership on Culture (NDPC) un atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija, sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās mākslas centru un "Trans Europe Halles"

1 / 1