...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Survival Kit 10.1 no 23. maija līdz 30. jūnijam norisināsies Pārdaugavā, bijušajā Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē Zeļļu ielā 25

Darba laiks:

P slēgts

O slēgts

T 14.00–20.00

C 14.00–20.00

Pk 14.00–20.00

S 12.00–20.00

Sv 12.00–20.00

Festivāla izstāde būs slēgta 22. un 23.jūnijā. 

Biļetes:

Vienreizējs apmeklējums 3 eur 

Biļete skolēniem, studentiem, pensionāriem (ar apliecību) 1 eur 

Biļete ģimenei (divi pieaugušie un divi bērni) 4 eur 

Festivāla biļete (neierobežots apmeklējumu skaits) 5 eur

***

Festivāla organizators Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs un tā kuratores Solvita Krese un Inga Lāce, kurām pievienojas Barselonā un Berlīnē strādājošā kuratore Anželsa Miralda (Àngels Miralda) turpinās pētīt jēdzienu outlands (ārpuszemes, svešzemes), apšaubot tradicionālo ģeopolitisko un kultūrtelpas dalījumu centrā un perifērijā un izgaismojot sarežģītos identitātes veidošanās procesus. Arī šoreiz par festivāla norises vietu izraudzīta kāda Rīgas tukšā ēka, lai pievērstu cilvēku uzmanību tās nākotnes attīstīšanas potenciālam. Bijusī LU fakultāte ir uzcelta 1888. gadā un vispirms kalpojusi par vācu bāreņu namu, bet vēlāk - milicijas skolu.

Festivāls caur personiskiem stāstiem un mikropieredzēm tieksies pētīs plašākus sabiedriskus jautājumus, attiecības starp noteiktām valstīm un veselu reģionu vēstures. Par centrālajām tēmām izraudzītas ģeogrāfija un migrācija, lai atklātu sarežģītos jautājumus, kas raksturo dažādas vietējās kopienas. Festivāls ļaus atrast “ārpuszemes” vietās un notikumos, kas, būdami nepazīstami vai svešādi, vienlaikus iemieso potenciālu kļūt par telpu, kurā iespējams iztēloties alternatīvas nākotnes.

Festivālu atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds , Rīgas dome, British Council, Latvijas Universitāte, Nordisk Kulturfond, Foundation for Art Initiative, ProHelvetia, Frame Finland, Danish Art, Goethe-Institut Riga, The Office for Contemporary Art Norway (OCA), Aizkraukles Novada Dome, Somijas vēstniecība, Ungārijas vēstniecība, Eesti Kultuurkapitali, IASPIS, Absolut, Bellevue Park Hotel, Konstnärsnamnden un Nordic Culture Point.

Sadarbības partneri: Two Wheels , Dēkainis, Kokmuižas eilu darītava, Fine Art Print, Ģertrūdes ielas teātris, Kino Bize, Komēta, Pārdaugavas radošais centrs, Āgenskalna apkaimes biedrība, LMT, Walters&Grapa, Degas apģērbi, Vegān Festivāls, Klik klak, Biļešu serviss

Mediju partneri: Pastaiga, Delfi, IR


1 / 1