en

Vakances un prakse

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LCCA) kopš 2000. gada veicina laikmetīgās mākslas procesus Latvijā un ārpus tās, kritiski un radoši domājot par norisēm mūsdienu sabiedrībā. LCCA organizē mākslas notikumus un izstādes, īsteno pētniecības un izglītības projektus un publicē izdevumus, kuros pievēršas gan aktuālākajiem mākslas un sabiedrības procesiem, gan pagātnes norišu pārskatīšanai.

Strādājot pie daudziem projektiem vienlaikus, vienmēr esam atvērti sadarbībai ar motivētiem praktikantiem un pieredzējušiem profesionāļiem, kuri gatavi piedalīties lokālu un starptautisku mākslas projektu īstenošanā kopā ar Latvijas un ārvalstu māksliniekiem un mākslas institūcijām.

Būtisks atbalsts LCCA darbā ir vietējie un starptautiskie (ERASMUS+) praktikanti, kuri atkarībā no izvēlētā prakses perioda, darbojas producēšanas, izglītības, pētniecības, komunikācijas vai citās jomās, iesaistoties vai centra vispārējā darbībā, vai strādājot pie konkrētiem projektiem.

Ja tev piemīt darbam vai praksei LCCA nepieciešamās prasmes, un tu vēlies gūt pieredzi vienā no dinamiskākajām kultūras institūcijām Latvijā, sūti mums savu CV un mēs ar tevi sazināsimies: laima [at] lcca.lv 


Lasīt vairāk