en
  • Attēls: Rīgas cirka skola

  • Ceļvedis ģimenēm un bērniem festivālā SURVIVAL KIT 10

  • Rīgas cirka ēka

Aizraujošas ekskursijas un ģimeņu brīvdienas festivālā SURVIVAL KIT 10

Aicinām apmeklēt festivālu SURVIVAL KIT 10 kopā ar visu vecumu bērniem un piedzīvot ģimeņu brīvdienas kopā ar mākslinieci un dizaineri Ilzi Tiguli un Rīgas cirka skolas nodarbību vadītāju Madaru Garklāvu!


Ik dienu uz vietas izstādē ir pieejams festivāla ceļvedis ģimenēm un bērniem un iespēja izspēlēt cirka spēli, ko radījis mākslinieks un ilustrators Reinis Pētersons. 

Spēle lejupielādei pieejama šeit:

survival-kit-10-celvedis-gimenem-un-berniem.pdf


Visu festivāla laiku aicinām pieteikt 1.-12. klašu skolēnu grupas ekskursijai kopā ar mākslas vēstnešiem un laimēt Rīgas cirka skolas nodarbību visai klasei! Latvijas Laikmetīgās mākslas centra mākslas vēstneši ir visdažādāko profesiju cilvēki, kas, balstoties katrs savā pieredzē un iedziļinoties izstādē, sarunājas ar skatītājiem, ļaujot no izstādes apmeklējuma gūt vairāk! Kopā ar mākslas vēstnesi izstaigājot festivāla izstādi, kas iekārtota Rīgas cirka līdz šim plašākai publikai nepieejamās telpās, klasēm būs iespēja atklāt festivāla mākslas darbos ieslēptos stāstus un uzzināt interesantus faktus arī par Rīgas cirku, cirka vēsturi un nākotni. 

Lai sniegtu iespēju skolēniem iepazīt laikmetīgo cirku, festivāla noslēgumā tiks izlozēta viena klase, kurai tiks sniegta bezmaksas nodarbība sertificēta Rīgas cirka skolas trenera vadībā!

Ekskursijas lūdzam pieteikt iepriekš, rakstot uz mara@lcca.lv vai zvanot (+371) 29586893


ĢIMEŅU BRĪVDIENAS FESTIVĀLĀ


16., 23. un 30. septembrī no plkst. 12:00-14:00 aicinām ģimenes kopā ar bērniem (6-14 gadi) uz ārpuszemju būtņu masku izgatavošanas darbnīcām. Iedvesmojoties no festivāla šī gada tematikas, trīs septembra svētdienas radīsim visneiedomājamāko zvēru un būtņu maskas kopā ar mākslinieci un dizaineri Ilzi Tiguli, zīmola „BurbergaRada” izveidotāju! Radošajās darbnīcās izgatavosim maskas, lai paši kļūtu par dīvainiem zvēriem un jokainiem cilvēkiem – ārpuszemju iemītniekiem! Visi darbnīcai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē

Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots, tāpēc obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot +371 29586893 vai rakstot mara@lcca.lv

15., 22. un 29. septembrī no plkst. 12:00-13:30 aicinām ģimenes kopā ar bērniem (3-12 gadi) uz laikmetīgā cirka mākslas iepazīšanas nodarbībām. Nodarbībās izmēģināsim dažādas cirka disciplīnas: pāru akrobātiku, cilvēku piramīdu veidošanu, žonglēšanu, kā arī līdzsvara disciplīnas Rīgas cirka skolas nodarbību vadītājas Madaras Garklāvas vadībā!

Iepriekšēja fiziska sagatavotība nav nepieciešama. Inventāru nodrošina Rīgas cirks. 

Dalības maksa: 5 EUR (no personas)

Pietikšanās uz radošajām darbnīcām slēgta!

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs festivāla izglītības programmu organizē sadarbībā ar Rīgas cirka skolu.

Pateicība Green Cola un Cherry Picking par atbalstu!

Izstādes un izglītības programmas galvenais atbalstītājs:

Valsts Kultūrkapitāla fonds

Lasīt vairāk