...
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

18.00 Festivāla SURVIVAL KIT 9 atklāšana!

Zooētika. Paviljons un Ballarda tehnoloģijas
Nomedas Urbonas un Gediminas Urbona
( lekcija / angļu valodā )Nomeda un Gedimins Urboni stāstīs par idejām, kas balstās zooētikā ̶ viņu izveidotajā starptautiskās pētniecības platformā, lai atklātu jaunus veidus, kādos ar cilvēka zināšanu un pētījumu palīdzību iespējams dibināt kontaktus ar citām dzīvības formām. Tas tiek veikts, iztēlojoties projektus, prototipus un mijiedarbības veidus nākotnes starpsugu ekoloģijām.


DZĪVNIEKU DEPRESIJA
Gernots Vīlands
( lekcija – performance / angļu valodā )Gernota Vīlanda lekcija-performance ir par attiecībām starp cilvēkiem un dzīvniekiem, un tajās iesaistītajiem varas un kontroles mehānismiem. Balansējot starp patiesību un fikciju, Vīlanda stāsts ir pilns ar vēsturiskiem faktiem, traģikomiskiem notikumiem, humoru un ironiju.

Deviņpadsmit noktirņu grāmatas
Džima Holioks
( lasījums / angļu valodā )


     
Džims Holioks nolasīs vienu nodaļu no SURVIVAL KIT 9 redzamā darba „Deviņpadsmit noktirņu grāmatas”. Viņa stāsts seko koka briesmones, vārdā Grāmata, piedzīvojumiem, ceļojot pa sapnim līdzīgu pasauli, kurā nekad neuzlec saule.


no 21.00 - SURVIVAL KIT 9 atklāšanas ballīte klubā PIENS (A. Briāna iela 9, Rīga)

Zvēru nakts! Slavenību diskotēka, mākslinieku dejas performance visa vakara garumā, radošā darbnīca „Saiet mīļākajā dzīvniekā” un vēl daudz augstas kvalitātes nakts redzamības iespēju. Par vietas iekārtojumu rūpējas mākslinieks Andris Eglītis. Lūdzu, uzlieciet dzīvnieka masku!